Važiuoklės remontas

Stabdziu remontas Klaipeda

Mūsų autoservise meistrai labai daug dėmesio skiria į važiuoklės priežiūrą, nes tai bene svarbiausia automobilio sritis žiūrint iš saugumo pusės, bei žinoma komfortas. Autoservise įrengtas stabdžių efektyvumo stendas, kuris fiksuoja stabdžių tolygumą bei efektyvumą. Be tvarkingos stabdžių sistemos vargu ar įmanoma ilgai važinėtis nesukeliant avaringų situacijų, o tai jau galima grėsmė gyvybei.

Žinoma prie stabdžių sistemos labai svarbu visos kitos stabilumo sritys, nes nestabilus automobilis gali bet kuriuo momentu, net atrodytu tiesiame kelyje, atsidurti griovyje. Tai gali lemti netvarkingi amortizatoriai(ar žinojote, kad važiuojant tik 50 km/h greičiu netvarkingi amortizatoriai pailgina stabdymo kelią net 2 metrais), spyruoklės, stabilizatoriai, traukės ir kiti važiuoklės elementai. Sugedę amortizatoriai tiesiogiai kenkia  kitiems automobilio pakabos elementams – tai yra vairo traukėmis, antgaliams šarnyrams, svirtims, guminėms įvorėms, atraminiams guoliams ir kitoms dalims. Tokiais atvejais automobilio eksploatacija ypatingai pavojinga. Mūsų autoservise patyrę meistrai visada šiuos taškus patikrina ir žinoma informuoja klientą apie galimas pasekmes. Naudojame tik žinomų gamintojų detales, klientui leidžiame pasirinkti, kurio gamintojo detales jis nori naudoti, tačiau niekada nesiūlome abejotinos kokybes detalių. Todėl Mūsų servise gausite kokybiškas paslaugas su kokybiškom detalėm. Stengiames dirbti operatyviai, naudojame orinius profesionalius įrankius.

Viena netvarkinga detalė, kurią jūs vengiate tvarkyti manydamas, kad „dar ne laikas“, „pasikeisiu, kai susidėvės dar kelios“ yra klaidinga. Iš patirties galime pasakyti, kad viena netvarkinga detalė gadina kitą TVARKINGĄ detalę. Todėl važiuoklės detales reikia remontuoti iškart, nelaukiant. Taip Jūsų sveikoji detalė ir visa važiuoklė tarnaus ilgiau. Rekomenduojama kas 10-15 tūkstančių kilometrų atlikti automobilio pakabos diagnostiką.
Keletas netvarkingos važiuoklės pavyzdžių: Stabdžių diskai yra susikreipę ir drebina vairą, atrodo stabdo viskas gerai, tačiau dreba ir visa važiuoklė, tokiu būdu išjudinami antgaliai, stabilizatoriai ir visos kitos jungtys. Tvarkingai tvarkydami važiuoklė ne tik sutaupysite pinigų, bet ir suprasite, kad automobilio važiuoklės remontas ne visada turi kainuoti brangiai.

Ką galime pasiūlyti?

  • Mes visada patariame klientams kas geriau ir kaip pigiau.
  • Remonto darbus atliekame tik gavę Jūsų pritarimą.
  • Visuomet randame protingus alternatyvius sprendimus.
  • Turime žinių ir patirties, todėl darbus atliksime kokybiškai.

Reikia važiuoklės remonto?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda