Vairo kolonėlių remontas

vairo koloneliu remontas

Pajutus, kad vairavimas tapo sudėtingesnis nei iki šiol būtina kreiptis į specialistus, kad jie identifikuotų priežastis. Sujautrėjęs vairas, sunkesnis jo valdymas rodo, kad galbūt gedimų reikia ieškoti vairo kolonėlėse.

Vairo kolonėlė yra vairo stiprintuvo sistemos dalis. Sukant vairą į vieną ar į kitą pusę, skystis nukreipiamas į reikiamą vairo kolonėlės hidraulinio cilindro pusę. Gedimu laikoma, kai nevyksta tvarkingas skysčio paskirstymas tarp vairo kolonėlės dalių. Toks pažeidimas gali tapti nelaimės kelyje priežastimi ir jo negalima ignoruoti.

Vairo kolonėlės gedimai būna įvairūs. Pavyzdžiui, skysčio dingimas iš hidraulinės sistemos, sąlygotas surūdijusios kolonėlės vairalazdės, kuri rūdija dėl nesandarių apsauginių gumų. Šalinant šiuos gedimus vairo kolonėlę galima restauruoti. Prie vairo kolonėlių gedimų priskiriamas ir hidraulinio siurblio gedimas. Retai pasitaikantis, tačiau galimas pažeidimas, yra išdilę vairo kolonėlės skirstytuvo krumpliaračiai. Esant šiam gedimui vairas pasidaro jautrus ir vienintelis gedimo pašalinimas – kolonėlės keitimas.

AUTOBOSAS servise po nuodugnios apžiūros ir defektų nustatymo meistrai patars kuris būdas – restauravimas ar keitimas – būtinas Jūsų automobiliui.

Vairo kolonėlės taisymo metu ypač svarbu visas detales gerai praplauti. Po šios procedūros matomi visi pažeidimai – priimami sprendimai, kurias detales galima restauruoti, o kurias reikia nedelsiant keisti. Valoma korozija, tikrinama eiga, dantukų nusidėvėjimo laipsnis, keičiamos detalės.
Restauravimas laikomas baigtu, kai vairo kolonėlės būna patikrintos ir išbandytos užtikrinant, kad gedimai pašalinti ir galima saugiai vairuoti.

Reikia vairo kolonėlės remonto?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda