Greičių dėžių remontas

Automatiniu pavaru deziu remontas Klaipeda

Greičių dėžė kitaip dar vadinama pavarų dėžė yra skirta pakeisti sukimosi greitį ir sukimosi momentą. Greičių dėžės yra skirstomos į automatines ir mechanines.

Automatinės greičių dėžių remontas

Automatinės pavarų dėžės palengvina automobilio valdymą, automobilyje nėra sankabos pedalo, o automobilio vairuotojui tai žymiai palengvina važiavimą ir važiavimo kokybę. Dažniausiai, su automatine greičių dėžę turinčius automobilius vairuoja pradedantys vairuotojai, pensininkai arba didesnio komforto norintys žmonės. Tačiau automatinės pavarų dėžes turintys automobiliai vartoja daugiau kuro, o atsiradus automatinės pavarų dėžės gedimui remontas tampa sudėtingas ir kainuoja daugiau, nei mechaninės greičių dėžės atveju. Mūsų autoserviso darbuotojai turi didelę patirtį automatinių greičių dėžių remonte, todėl galime atlikti kapitalinį remontą, tepalų keitimą ar kompiuterinę diagnostiką. Atlikus automatinės greičių dėžės remontą suteikiame garantiją.

Mechaninių pavarų dėžių remontas

Mechaninės greičių dėžės yra labiau paplitusios, reikalauja daugiau automobilio valdymo įgūdžių, tačiau sumažėjusios kuro sąnaudos, gedimo tikimybė ir remonto kaštai padidino tokių greičių dėžių populiarumą lyginant su automatinėmis pavarų dėžėmis.

Nesvarbu ar jums reikia automatinės ar mechaninės greičių dėžės remonto visų pirma atliekame profesionalią diagnostiką, įvertiname darbų kainą ir tik tada atliekame remontą.

Reikia greičių dėžių remonto?

Patikėkite šiuos darbus mums, nes mes juos atliksime profesionaliai, suteiksime garantiją bei kartu surasime optimalų sprendimą jums ir jūsų automobiliui.

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite info@autobosas.lt
Atvykite Liepų 64, Klaipėda