Variklių remontas

Varikliu remontas klaipeda

Mes remontuojame visus variklius: keleivinio automobilio variklius, mikroautobusų variklius, sunkvežimių variklius. Mes galime atlikti visų vidaus degimo variklių remontą ir traktorių, derliaus pjovimo mašinų, keltuvų ir kitos statybos-pramoninės technikos remontas mums nesukels problemų. Visiškai nepriklausomai nuo modelio ir dydžio.

Variklis turbūt yra sunkiausia automobilyje pasiekiama vieta, todėl variklio remontui reikalinga didelė ekspertizė ir stropumas. Iš 18 šiuo metu mūsų įmonėje dirbančių žmonių, trys yra kvalifikuoti variklių remonto inžinieriai, kurie, turėdami daug metų patirtį (atspetys yra atitinkamai 17, 20 ir 26 metus), iš tikrųjų puikiai moka variklių remontą ir žino, kaip taisyti vidaus degimo variklius.

Meistrai visada atlieka pilną variklio diagnostiką, mechaninius patikrinimus, diagnostinius kompiuterius, matuoja suspaudimą ir daug daugiau. Visada įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonėi reikia variklio remonto, prieš atliekant remontą. Dažnas klaidingas veiksmas (nepatyrusių meistrų) yra nepastebėti kitų išorinių komponentų gedimo. Kokybiškas darbas atliktas šiuo būdu dažnai sutaupo jums pinigų, lyginant su mažesne kvalifikacija ir kokybės paslaugomis.

Paslaugų vadovas visada atlieka preliminarius skaičiavimus prieš remontą, jei tai įmanoma. Mes informuojame klientą apie kainą po galutinio variklio gedimo diagnozavimo ir niekada neremonstruojame automobilio be kliento informavimo apie galimus kaštus, taip išvengdami nesusipratimų su žinomais klientais.

Reikia variklio remonto?

Susisiekite su mumis, ir mes visada jums padėsime nustatyti gedimo priežastį, įvertinti remonto kainą ir sutvarkyti jūsų transporto priemonę.

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite  servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda