Variklių remontas

variklu remontas

Remontuojame visos technikos variklius: lengvųjų automobilių variklius, mikroautobusų variklius, sunkvežimių variklius. Galime suremontuoti visus vidaus degimo variklius ir traktorių, kombainų, keltuvų bei kitos statybinės-pramoninės technikos remontas mums nesukels problemų. Visiškai nepriklausomai nuo modelio ir dydžio.

Variklis veikiausiai yra pati sudėtingiausia vieta automobilyje, todėl variklio remontas reikalauja ypač didelės kompetencijos bei kruopštumo. Šiuo metu iš mūsų įmonėje dirbančių 18 žmonių trys yra kvalifikuoti variklių remonto meistrai, kurie turėdami ilgametę patirtį(atitinkamai 17 metų, 20 metų ir 26 metus) variklių remonte tikrai moka ir žino kaip remontuoti vidaus degimo automobilių variklius.

Meistrai visada atlieka variklio pilną diagnostiką, patikrina mechaniškai, diagnostikai naudojami kompiuteriai, matuojama kompresija ir daug kitų darbų. Prieš atliekant remonto darbus visada įsitikinama, ar jūsų automobiliui reikia taisyti variklį. Dažna(nepatyrusių meistrų) klaida yra nepastebėjimas kitų pašalinių agregatų gedimo. Tokiu būdu kokybiškai atlikti darbai neretai sutaupo jūsų pinigus lyginant su prastesnės kvalifikacijos ir kokybės paslaugomis.

Serviso vadovas, jei įmanoma, visada atlieka preliminarius skaičiavimus prieš remontą. Informuojame klientą apie kainą galutinai diagnozavus variklio gedimą ir niekada mūsų įmonės darbuotojai neremontuoja automobilio neperspėję kliento apie galimas išlaidas, taip mes išvengiame nesusipratimų su klientais, kurių kaip žinoma pasitaiko.

Reikia variklio remonto?

Susisiekite su mumis ir mes visada padėsite diagnozuoti problemą, įvertinsime remonto kainą bei sutvarkysime jūsų automobilį.

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite info@autobosas.lt
Atvykite Liepų 64, Klaipėda