Turbinų remontas

turbinu remontas

Funkcija, kurią atlieka turbina automobilyje, yra mechaninės energijos išgavimas iš išmetamųjų dujų. Ši perduodama kompresoriumi, kuris suslegia tiekiamą orą į variklį. Atliekant šiuos veiksmus per turbinas teka aukštos temperatūros išmetamosios dujos. Kad turbina veiktų sklandžiai, būtina užtikrinti, jog karštis nepaveiktų jos metalo.

Turbinų gedimai yra tiesiogiai susiję su sudūlėjimu nuo naudojimo: sudilę slydimo guoliai, pažeidimai šaltos pusės sparnuotėje, nudilusi ašelė, pažeistas ašies metalas dėl netinkamo tepimo/aušinimo, trūkęs korpusas.

Gedimo priežastys gali būti nešvarumai, netinkamas tepalas ar mechaniniai pažeidimai.

Atvežus automobilį į AUTOBOSAS servisą jis bus apžiūrėtas ir nustatyti gedimai. Turbinos remontas bus atliktas operatyviai pagal galimybes. Profesionalūs meistrai garantuos kokybišką darbą – nepaliks jokių nuolaužų, kurios po remonto gali vėl sugadinti turbiną (pasitaiko atvejų, kad užsilikę varžteliai oro tiekimo sistemoje atskrieja į turbinos šaltos dalies sparnuotę). Siekiant užtikrinti, kad gedimai nepasikartotų, bus rekomenduojamas tepalų pakeitimas, tepalo slėgio pamatavimas, tepimo sistemos patikra, oro bei tepalų filtrų pakeitimai.

Reikia turbinos remonto?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda