Padangų montavimas

padangu montavimas

Nuo automobilio ratų būklės tiesiogiai priklauso vairuotojo ir kitų eismo dalyvių saugumas. Tai dalis, kuri jungia visą automobilio konstrukciją su keliu, todėl jie turi būti tvarkingi ir gerai sumontuoti. Profesionalai, dėl įvairių specifikacijų, nepataria ratų montavimo darbų atlikti patiems, o rekomenduoja kreiptis į servisą.

Padangų sukibimas su keliu dažnai daro įtaką saugumui kelyje – važiuojant tvarkingomis padangomis lengviau valdomas automobilis. Tai yra, esant geram sukibimui, išvengiama nelaimių kelyje. Todėl būtina ypatinga ratų priežiūra, o esant pažeidimams reikia nedelsiant juos pašalinti.

Lietuva yra sezoniška šalis. Todėl ir padangos turi būti taikomos pagal sezoną, nes skiriantis dangai, jos slidumui, būtinos padangos, kurios pritaikytos oro sąlygoms. Todėl ratų apžiūra, padangų montavimas būtinas kelis kartus per metus.

Specialisto konsultacija, atliekant padangų montavimo darbus, būtina, nes meistras apžiūrėjęs tiksliai nustatys reikiamas specifikacijas ir teisingai atliks darbus. Savarankiškas ratų montavimo darbas gali pakenkti automobiliui ir saugumui jei bus pakeisti bei neatitaikyti dydžiai, krūvio indeksai.

Meistrai užtikrins, kad montuojamos padangos sutaps pagal dydį ir rūšį, pritaikys vienodas padangas ant vienos ašies. Taip pat išvengsite savarankiško keitimo metu pasitaikančio įstrižinių padangų montavimo ant galinės ašies.

Servise atliekama padangos išorės ir vidaus patikra, keičiant laikomasi gamintojų rekomendacijų ir montavimo taisyklių. Specialistai pastebės visus trūkumus ir rekomenduos juos šalinti. Pavyzdžiui, padangų montavimas negalimas, kai rato diskas yra įlinkęs.

Padangų montavimo darbus patikėję specialistams būsite tikri, kad darbas atliktas atsakingai. Taip pat būsite užtikrinti, kad išvengsite nelaimių kelyje, kurias gali sąlygoti netinkamas padangų parinkimas, montavimas.

Reikalingas padangų montavimas ar keitimas?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite info@autobosas.lt
Atvykite Liepų 64, Klaipėda