Padangų montavimas

Vaziuokles remontas klaipeda

Automobilio ratų būklė tiesiogiai veikia vairuotojo ir kitų kelių naudotojų saugumą. Tai yra dalis, kuri jungia visą automobilio konstrukciją su keliu, todėl ratlankiai turi būti tvarkingi ir tinkamai prikabinti. Profesionalai dėl įvairių specifikacijų nerekomenduoja savarankiškai keisti ratlankių ir pataria kreiptis į autoservisą.

Padangų sukibimas su keliu dažnai turi įtakos kelio saugumui, palengvindamas automobilio valdymą vairuojant su tvarkingomis padangomis. Tai reiškia, kad geras sukibimas išvengia nelaimingų atsitikimų kelyje. Tam reikia ypatingo rūpesčio dėl ratų ir pažeidus jas, reikia nedelsiant atlikti remontą.

Lietuva yra sezoninė šalis. Todėl padangos turėtų būti taikomos pagal sezoną, nes dangos skirtumas ir jos slidumas reikalauja padangų, pritaikytų oro sąlygoms. Todėl ratų patikrinimas ir padangų montavimas yra būtinas kelis kartus per metus.

Konsultacija su specialistu, kai montuojamos padangos, yra būtina, kad meistras nustatytų tikslųs specifikacijas ir tinkamai atliktų darbą. Nepriklausomas ratlankių montavimas gali pakenkti automobiliui ir saugumui, jei keičiamos ir netinkamai išlyginamos matmenys ir apkrovos indeksai.

Meistrai užtikrins, kad sumontuotos padangos atitiktų dydį ir tipą, ir ant vienos ašies bus naudojamos tokios pačios padangos. Taip pat išvengsite galimybės montuoti išlenktas padangas ant galinės ašies atliekant savarankišką keitimą.

Servisas atliks išorinę ir vidinę padangos patikrinimą vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis ir montavimo taisyklėmis. Specialistai pastebės trūkumus ir rekomenduos juos pašalinti. Pavyzdžiui, padangos montavimas neįmanomas, jei ratlankis išlenktas.

Pavedę padangų montavimo darbus profesionalams, būsite tikri, kad darbas atliktas atsakingai. Taip pat būsite užtikrinti, kad išvengsite kelių nelaimingų atsitikimų, sukeltų netinkamai parinktomis padangomis.

Reikia padangų montavimo ar keitimo?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite  servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda