Purkštukų remontas

purkstuku remontas

Automobilio gedimus galima identifikuoti pagal jų keliamą šalutinį poveikį. Kiekvienas gedimas sąlygoja ar pablogėjusį vairavimą, ar sąnaudų padidėjimą ir taip toliau. Pastebėjus, kad su automobiliu vyksta neįprasti dalykai, būtina gedimus identifikuoti, kad apsaugotumėte save ir aplinkinius nuo nelaimės kelyje.

Pavyzdžiui, pastebėjus, kad pagausėjo kuro ir alyvos sunaudojimo kiekiai, keistus garsus iš variklio, pasunkėjusį jo užvedimą, galios sumažėjimą ir panašiai, galimai, kuras per purkštukus yra purškiamas netolygiai. Taip nutinka kiekvienam eksportuojamam automobiliui. Šis gedimas sąlygoja pasikeitusius garsus variklyje, kurių laikų nepastebėjus, neatlikus apžiūros, per laiką purkštuko antgalis aplimpa teršalais, kurie susidaro dėl iš degimo kameros išsiveržusių degalų likučių.

Kuro purkštukų remontas

Atvežus automobilį į servisą profesionalūs meistrai, pasitelkę visas technines galimybes, identifikuoja gedimus ir juos kokybiškai pašalina. Tačiau pirminis gedimo pastebėjimas priklauso nuo vairuotojo. Pabrėžiame, kad kuo anksčiau pastebimas gedimas, jis identifikuojamas ir pašalinamas – tuo mažesnės sąnaudos ir trumpesnis remonto laikas.

Nustačius gedimą purkštukuose meistrai keičia jo antgalius, kad kuras būtų purškiamas tolygiai ir reikiamu slėgiu. Teršalais aplipusio purkštuko remontas pareikalaus daugiau laiko ir atidumo – purkštukas iš dalies ardomas ir iškalamas.

Darbo proceso kokybė yra labai svarbi. Siekiant užtikrinti saugų vairavimą, remontas atliekamas kruopščiai, pasitelkiant visas reikiamas technines priemones. Taisymo metu kruopščiai nuvalomas antgalis, purkštukas nuplaunamas, atliekami bandymai, testas. Po remonto procedūros purkštukai vėl testuojami ir tik įsitikinus jų būkle vėl montuojami į automobilį.

Reikia purkštukų remonto?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda