Auto diagnostika

autodiagnostika

Diagnostiką patartina atlikti perkant automobilį ar prieš atliekant automobilio remonto darbus. Auto diagnostika – tai pirminė automobilio problemų nustatimo dalis. Atlikus diagnostiką galima tiksliai nustatyti, kokios yra automobilio problemos bei galimo remonto kaina.

Variklio darbo diagnostika. Naudojama identifikuoti gedimus remiantis duomenimis gautais iš automobilio valdymo bloko. Ši auto diagnostika atliekama realiu laiku, automobiliui važiuojant ir nuolatos stebint parametrus, kuriuos siunčia valdymo blokas.
Klaidų atsiradimas ir šalinimas. Automobilyje sutrikus tam tikrai funkcijai, bet kuri galima klaida yra fiksuojama automobilio valdymo bloko atmintyje. Atliekant auto diagnostiką yra matoma, kokios klaidos buvo užfiksuotos ir kokios galimos problemos automobilyje. Išsprendus automobilio gedimus, klaidas būtina pašalinti. Jei automobilį remontuojate patys, o klaidų pašalinti nepavyko ar pašalinus tos pačios klaidos vėl pasikartoja, tai aiškiai parodo, kad automobilio gedimas nebuvo išspręstas. Visada galite atvažiuoti pas mus ir mes padėsime išspręsti jūsų automobilio problemas.

Reikia auto diagnostikos?

Atvažiuokite pas mus ir mes nustatysime jūsų automobilio problemas, reikalui esant jas ir išspręsime.

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite info@autobosas.lt
Atvykite Liepų 64, Klaipėda