Duslintuvų remontas

Duslintuvų remontas klaipeda

Automobilio dujų išmetimo sistemos paskirtis

Automobilio dujų išmetimo sistemos paskirtis yra saugiai pašalinti variklio darbo metu susikuriančias dujas, bei slopinti dujų išmetimo garsą. Susikuriančias dujas būtina saugiai pašalinti nes kitu atveju jos pasklis automobilio salone. Duslintuve yra katalizatoriaus kurio dėka sumažinamas dujų išmetimas į aplinką. Katalizatoriuose yra tauriųjų metalų – platinos, rodžio, paladžio, tad daugelis žmonių prieš parduodant automobilį, siekdami ekonominės naudos, pašalina ir parduoda katalizatorių. Kai automobilyje nėra katalizatoriaus padidėja jo co2 išmetimo kiekis ir automobiliai labiau teršia aplinka, to pasakoje sunkiau arba iš vis nepereinama techninė apžiūra.

Dujų išmetimo sistema yra svarbus automobilio komponentas, kuris turi būti tvarkingas ir prižiūrėtas, kadangi tai yra labiausia pažeidžiama dalis automobilyje. Tuo pačiu ji tampa ir labiausiai remontuojama dalimi. Jei automobilio dujų išmetimo sistema yra netvarkinga ji sukels Jums daug rūpesčių. Surūdijęs duslintuvas skleis nemalonų garsą bet ir kenks Jūsų sveikatai, kai į saloną paklius išmetamosios dujas. To pasakoje sukels Jums galvos skausmą bei kenks kvėpavimo takų sistemai. Vidutinis automobilių dujų išmetimo sistemos eksploatacijos laikotarpis priklauso nuo gamintojo, bet dažniausiai jis būna nuo 1 iki 4 metų. Techninės apžiūros metu yra tikrinimas deginių toksiškumas, tad prieš atliekant techninę automobilio apžiūrą rekomenduojama pasitikrinti išmetimo sistemą ir ją susitvarkyti.

Kaip taisomi duslintuvai?

Dažniausiai duslintuvai būna virinami, bet viskas priklauso nuo skylių ir prarūdijusių vietų dydžio bei kiekio. Duslintuvo virinimas yra daug kruopštumo reikalaujantis darbas. Jei virinimas jau ne be padėtų tuomet yra keičiama išmetimo dujų sistema, priklausomai ar dar yra gerai išsilaikiusių automobilio dujų išmetimo sistemos dalių ji keičiama dalinai arba pilnai.

Reikalingas duslintuvų remontas?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite servisas@autobosas.lt
Atvykite Artojo g. 7Е, Klaipėda