Kėbulo remontas

kebulo remontas
Teikiame patikimas automobilių kėbulų remonto paslaugas, remontuojame visų automobilių kėbulus: Lengvųjų automobilių, mikroautobusų, sunkvežimių, vilkikų bei sunkiosios technikos kėbulus. Mūsų profesionalai specialistai kėbulų remonte turi nuo 6 iki 30 metų patirties. Dažniausiai remontuojame automobilius po avarijos. Automobilio kėbulo remontas po avarijos atliekamas tokia tvarka:

  • automobilį išardome
  • atstatome geometriją
  • paruošiame dažymui
  • atliekame dažymą

Žinoma yra daug ir tokių automobilių, kuriuos pažeidžia korozija (rūdys). Galime pasiūlyti rūdžių šalinimą smėliavimo būdu: išpjauname korozijos pažeistas vietas ir į viriname naują metalą, padengta antikorozinėmis medžiagomis.

Mes dirbame su visomis draudimo kompanijomis, skaičiuojame sąmatas, pasirūpiname visais dokumentais bei atstovaujame klientą draustinuose įvykiuose. Stengiamės, kad klientui nesukeltų papildomų nemalonumų automobilio remontas ar bendravimas su draudikais, todėl tarpininkaujame tarp draudimo bendrovių ir kliento. Tokiu būdu taupome kliento laiką bei „nervus“. Automobilį galime pasiimti iš auto įvykio vietos, ar iš bet kurios kitos vietos. Visiškai nesvarbu ar automobilis važiuojantis ar ne.

Visada atliekame skaičiavimus prieš remontą ir informuojame klientą apie galimus remonto kaštus. Paskaičiavimus ir automobilio remonto sąnaudų įvertinimą atliekame nemokamai. Jei nėra galimybės atvažiuoti pas mus, mes atvykstame į jūsų vietą apžiūrėti automobilio.

Dėmesio! Yra galimybė atsiųsti automobilio nuotraukas tiesiog į elektroninį paštą ir gauti apytikslę remonto kainą!

Autoservise naudojami įrankiai ir medžiagos yra tik žinomų ir geriausiai pasaulyje vertinamų gamintojų. Naudojant profesionalią techniką darbas atliekamas kur kas greičiau ir efektyviau.

Visada mums galite pasiūlyti automobilį nupirkti, nesvarbu, kokius defektus turi jūsų automobilis – su kėbulo defektu, variklių defektais, neveikiančia greičių dėže ar visai nevažiuoja.

Reikia kėbulo remonto?

Automobilis ką tik po avarijos? Ar tiesiog pasireiškia kitos automobilio problemos?
Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite info@autobosas.lt (atsiųskite nuotraukas – įvertinsime orientacinę kainą)
Atvykite Liepų 64, Klaipėda