Automobilių dažymas

automobiliu dazymas

Automobilis tampa ne tik svarbia gyvenime susisiekimo priemone, patogumo garantu, bet dažnai ir įvaizdžio dalimi. Kiekvienam vairuotojui svarbu, kad jo automobilis būtų ne tik techniškai tvarkingas, veiktų ir negestų, bet ir atrodytų precižiškai bei tvarkingai. Po įvairių kėbulo pažeidimų, rūdžių, avarijų ar panašių įvykių, kurie gali pažeisti transporto priemonės išorę, norint išlaikyti prekinę išvaizdą, būtinas automobilio kėbulo dažymas.

Dažymo procesas

Prireikus paslaugos, galimas viso kėbulo ar jo atskirų dalių dažymas. Bet kuriuo atveju, automobilio dažymas yra atsakingas ir ilgas procesas. Tai ne tik dažų paskirstymas ant kėbulo, bet ir išsami apžiūra bei defektų šalinimas. Šis procesas gana nepigus dėl savo eigos ir sunaudotų medžiagų, todėl dažniausiai tokia procedūra pasirenkama tik automobiliui praradus prekinę išvaizdą (pavyzdžiui, po avarijos). Dažant automobilį svarbios kokybiškos priemonės bei geras specialistas.

Pradėjus dažymą pirminis veiksmas – automobilio apžiūra. Jos metu nustatoma ar yra kokių vizualiai matomų pažeidimų – įlinkimų, rūdžių, sugedusių detalių. Radus, pažeidimai šalinami. Šie veiksmai atliekami siekiant, kad kėbulo geometrija būtų tvarkinga. Be šio komponento darbas nebus kokybiškas.

Esminė sėkmingo dažymo detalė – švara. Seni dažai ir rūdys turi būti nuvalyti. Tuo pasirūpina meistras, dažantis Jūsų automobilį. Įvertinus nuvalytos detalės būklę nustatoma, ar reikia naudoti rūdžių rišiklį, glaistą. Purškiamas gruntas, kurio dėka nesimato nuglaistyto paviršiaus nelygumų. Galiausiai, padengiami dažai ir, prireikus, lakas.

AUTOBOSAS, siekdamas tik pačios aukščiausios kokybės, garantuoja, kad Jūsų automobilį apžiūrės ir dažys tik profesionalūs bei atsakingi meistrai.

Reikia automobilio dažymo?

Paskambinkite +370 602 389 99
Parašykite info@autobosas.lt
Atvykite Liepų 64, Klaipėda